Про компанію

Торговельна марка ЄвроГроші належить до ТОВ “Кредитна установа “Європейська кредитна група” та є однією з небагатьох FinTech компаній в Україні з прямими європейськими інвестиціями. Це слугує одним з найвагоміших факторів у стабільності і надійності роботи сервісу, його постійному розвитку та впровадженні альтернативних рішень у галузі споживчого онлайн кредитування на українському ринку.

Місія ЄвроГроші полягає у тому, щоб  задовольнити основні потреби наших клієнтів. Це стосується як своєчасної фінансової допомоги, так і високого рівня сервісу. Для досягнення цієї мети ми пропонуємо  користувачам:

Повну мобільність

Високу швидкість обслуговування

Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс

Усі процеси налагоджені та автоматизовані, що дозволяє проводити верифікацію карток, опрацьовувати дані та перераховувати гроші на рахунок клієнта протягом якихось 15 хвилин. До того ж в ЄвроГроші передбачена розробка індивідуальних умов кредитування, які залежатимуть від якості погашення та рівня відповідальності позичальника.

Для нас принципово важливим питанням є якість взаємодії. Тому ми працюємо з фінансово освіченим сегментом аудиторії, пропонуючи натомість комфортні умови та зручний сервіс. Така співпраця дозволяє мінімізувати ризики, забезпечити стабільний прибуток, прогнозувати масштабування бізнесу, а також контролювати очікувані збитки. Ґрунтуючись на цьому здійснюється конкурентне ціноутворення і розраховується ефективність витрат.

^