Питання та відповіді

Чи можна оформити кілька кредитів одночасно?

Ні, в компанії ЄвроГроші може бути тільки один відкритий кредит. Якщо у вас виникли непередбачувані фінансові труднощі і ви не маєте можливості погасити поточку позику вчасно, скористайтеся послугою пролонгації і відкладіть тим самим крайній строк оплати кредиту. Для подовження терміну користування позикою необхідно тільки погасити нарахований процент.

Як відмовитися від отриманого кредиту?

Якщо гроші вже були зараховані на вашу банківську картку, відмовитися від кредиту неможливо. Ви можете відмовитися від кього тільки до укладання угоди. Для цього ви можете просто не давати свою згоду з умовами кредитного договору, і заявка буде анульована.

Як дізнатися результат розгляду заявки?

Після завершення всіх етапів реєстрації почнеться опрацювання заявки, яке триває від 5 до 20 хвилин. В особистому кабінеті при цьому відображатиметься статус заявки “На верефікації”. Після отримання рішення позичальнику надійде смс на зазначений номер. Крім того, це відобразиться в особистому кабінете – з’явиться повідомлення щодо необхідності підписати документи. Користувачеві залишиться тільки натиснути кнопку “Підписати”, після чого відкриється кредитний договір.

Важливо! Вам необхідно ознайомитися і погодитися з умовами договору – тільки після цього гроші будуть зараховані на вашу банківську картку.

Як швидко можна отримати гроші?

Під час оформлення першого кредиту користувачеві необхідно заповнити реєстраційну форму, що зазвичай віднімає близько 15 хвилин. Після цього заявку буде опрацьовано, що також триватиме кілька хвилин. У разі повторного звернення час скорочується до 5-10 хвилин, оскільки позичальнику не потрібно знов проходити реєстрацію –всі персональні дані в анкеті вже зазначені. Потрібно тільки вибрати суму і строк позики в особистому кабінеті і отримати кредит.

Який максимальний період кредитування?

Максимальний строк користування позиченими коштами становить 30 днів. Проте у разі необхідності його можна подовжити (оформити пролонгацію), попередньо сплативши нарахований процент.

Для військовослужбовців

Шановні військовослужбовці для списання нарахованих відсотків, а вразі наявності нарахованої пені на підставі п.15 ст.14 ЗАКОНУ УКРАЇНИ "Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей", вам необхідно звернутися із заявою про звільнення від сплати штрафних санкцій, пені і процентів по кредиту.

До заяви необхідно додати документи, які підтверджують статус військовослужбовця. Такими документами можуть бути: військовий квиток, посвідчення офіцера до яких необхідно додати довідку про призов на військову службу або довідку про проходження військової служби, що видається у військовій частині в якій ви проходите військову службу в ЗСУ.

У випадку надання копій документів, вони мають бути нотаріально завірені.

Чи можна подовжити строк кредитування?

Так, дана послуга (пролонгація) передбачена в нашій компанії. Єдина вимога для її оформлення – повністю оплатити нарахований на поточний момент процент. Зробити це можна в особистому кабінеті, через термінали ПриватБанку або в касі будь-якого українського банку. Ми рекомендуємо підключати пролонгацію в особистому кабінеті, оскільки це найоптимальніший спосіб. Для цього вам необхідно вибрати опцію подовження, сплатити процент і вибрати строк, на який ви хочете відстрочити погашення. Потім необхідно підписати договір пролонгації. Активувати дану послугу можна необмежену кількість разів.

Важливо! Під час оплати в касі банку або в терміналі мережі iBox перерахування грошей може відняти кілька днів. Якщо гроші надійдуть на рахунок ЄвроГроші не в день оплати, пролонгація не буде оформлена, оскільки процент продовжить нараховуватися щодня. Тож на момент надходження коштів нарахована за процентами сума зміниться і втратить свою актуальність.

Що робити, якщо не надійшло смс з перевірочним кодом?

Спробуйте натиснути кнопку “Отримати код повторно”. Якщо смс досі не надходить, перевірте, чи є вільна пам’ять на мобільному телефоні. Можливо вона закінчилася, що заважає прийняти повідомлення. В такому випадку видаліть кілька файлів або смс і повторіть процедуру.

Чи можна оформити заявку на кредит по телефону?

На жаль, дана опція не передбачена в роботі нашого сервісу. Але ви завжди можете заповнити заявку просто на сайті за допомогою будь-якого пристрою: смартфону, планшету або персонального комп’ютера.

Як оплатити кредит?

Погасити кредит можна трьома способами: в касі будь-якого банку України, карткою в особистому кабінеті та в терміналах мережі ПриватБанк. Найоптимальніший спосіб – оплата в особистому кабінеті на сайті ЄвроГроші. Необхідну суму буде списано з банківської картки, прикріпленої до вашого профілю.

Оплата в терміналах і банках

Оплата в терміналах і банках здійснюється за реквізитами. В терміналі потрібно зазначити код ЄДРПОУ 40203427 і внести суму, актуальну на момент оплати. В касі банку оплата здійснюється за повними реквізитами компанії. При цьому клієнтові потрібно зазначити ПІБ та ІПН, щоб платіж було ідентифіковано.

Важливо! Під час оплати в касі банку або терміналі мережі iBox перерахування грошей може відняти кілька днів.

З більш детальною інформацією можна ознайомитися в розділі сайту “Як користуватися?”.

Я погасив заборгованість, коли я зможу взяти повторний кредит?

Ви зможете подати нову заявку одразу після того, як в особистому кабінеті відобразиться інформація про погашення попередньої позики. Зокрема це залежить від того, яким способом погашення кредиту ви користувалися. Зазвичай гроші надходять на рахунок компанії миттєво, але за умови оплати в деяких банках чи терміналах мережі iBox перерахування коштів може тривати кілька днів.

Чи можна повернути гроші достроково?

Так, в нашій компанії передбачена можливість дострокового погашення. Ви можете здійснити повну або часткову оплату до закінчення строку кредитування. Сплатити при цьому потрібно тільки процент, нарахований за фактичний період користування грошима. Наприклад, якщо користувач брав 1000 гривень на 10 днів, але вже через 5 днів може погасити позику, він оплатить вдвічі менше за нараховані проценти.

^