Як це працює?

Вибрати суму та період кредиту

На кредитному калькуляторі розташовані дві шкали: з кількістю днів і сумою в гривнях. Оберіть потрібні вам параметри та натисніть кнопку "Отримати кредит".

Заповнити заявку на кредит

Після натиснення кнопки відкриється реєстраційна анкета, всі обов'язкові поля якої необхідно заповнити. Зокрема вам потрібно зазначити контакти (номери мобільних, email, адресу), дані громадянського паспорта та ІПН (ідентифікаційний номер), а також певну інформацію щодо зайнятості та прибутку.

Верифікація банківської картки

Це захід безпеки, що дає можливість у тому числі визначити власника картки. Протягом перевірки на картці блокується сума до 1 гривні, а на номер телефону надходить смс з кодом перевірки, який треба ввести у зазначене поле для завершення верифікації. Гроші з рахунку при цьому не знімаються, їх буде розблоковано автоматично протягом кількох годин.

Ухвалення кредиту

Протягом 15-30 хвилин вашу заявку буде оброблено, після чого ви отримаєте рішення системи. У разі схвалення заявки вам буде запропоновано договір, з умовами якого потрібно ознайомитися та погодитися. Якщо ви отримаєте відмову, можна спробувати подати заявку знову через деякий час.

Отримати гроші

Після погодження з договором гроші миттєво будуть перераховані на вашу банківську картку. Користатися позиченими коштами можна одразу після їх надходження.

Як оплатити кредит?

Банківською карткою

Найоптимальніший та найшвидший спосіб оплати. Необхідно тільки увійти до особистого кабінету на сайті ЄвроГроші, зазначити суму (ви можете погашати кредит частинами або повністю) і натиснути кнопку "Оплатити". Платіж буде проведений зазначеною банківською карткою.

У відділенні банку

Зверніться до найближчого відділення будь-якого українського банку, зазначте реквізити ЄвроГроші (код ЄДРПОУ 40203427), здійсніть оплату (сума має бути актуальною на момент погашення), а також зазначте свої ПІБ та ІПН, щоб ми мали змогу ідентифікувати платіж.

У терміналах ПриватБанку

Погасити кредит також можна в терміналах ПриватБанку. Зазначте реквізити компанії та суму, нараховану на момент оплати (дізнатися її можна в особистому кабінеті ЄвроГроші), внесіть кошти. Не забувайте забирати квитанцію про оплату.

^