call-iconКабинет
Мужчина говорит с консультантом по поводу кредита

Кредит до 10000 гривень

19.10.2018

20

Хочете отримати 10000 гривень на карту вже сьогодні? Ми розповімо Вам, як Ви можете отримати гроші.

Іноді Вам потрібен невеликий і швидкий короткостроковий кредит. Кредитори встановлюють різну максимальну суму кредиту, тому, якщо Вам потрібен кредит в розмірі до 10000 гривень, у Вас є кілька варіантів. Дізнайтеся про всі Ваші варіанти нижче.

Які типи кредитів доступні?

Короткострокові кредити

Хоча вони зазвичай пов’язані з меншими сумами позик, багато кредиторів пропонують кредити до 10 000 гривень. Умови кредитування варіюються від 1 до 30 днів. Ви можете скористатися зручним калькулятором на головній сторінці сайту Євро Гроші, щоб дізнатися свою вартість кредиту в залежності від суми та строку запозичення.

Незабезпечені особисті позики

Ви можете використовувати більш тривалі умови кредиту з незабезпеченим персональним кредитом від банку або аналогічного кредитора, а також отримувати більш низькі процентні ставки.

Забезпечені особисті позики

Якщо Ви виберете забезпечений особистий кредит, то Ви зможете скористатися більш низькими процентними ставками, так як такий кредит менш ризиковий для кредитора. Але пам’ятайте, що в разі відсутності можливості погасити кредит, Ви втратите свою заставу. Терміни і збори зазвичай такі ж, як у випадку з незабезпеченими особистими позиками.

Овердрафт або кредитна лінія

Ці види позик дозволяють Вам знімати гроші з ліміту, при цьому овердрафт прив’язується до Вашого рахунку транзакції, а кредитна лінія виступає в якості окремого облікового запису. Для обох Ви виплачуєте тільки те, що Ви позичаєте, і до тих пір, поки Ви виконуєте мінімальні виплати, рахунок залишається в хорошому стані. Засоби овердрафту можуть бути доступні тільки тоді, коли Ваш рахунок транзакції переходить в негативний, але доступ до кредитної лінії можна отримати, коли Вам це потрібно.

Що Ви повинні враховувати при порівнянні кредитів

Після того, як Ви визначилися з найкращим типом кредиту, який буде відповідати Вашим потребам, наступний крок – порівняння Ваших варіантів у різних кредиторів. Ось деякі речі, які слід мати на увазі при порівнянні:

Яка буде Ваша відсоткова ставка?

Процентні ставки можуть значно відрізнятися навіть при тому ж типі позик, і це особливо відноситься до кредитів для людей з поганим рейтингом. Процентна ставка може бути хорошим показником того, наскільки конкурентоспроможна позика.

Які збори будуть вказані у Вашому контракті?

Збори можуть включати в себе плату за подачу заявки, плату за схвалення, щомісячну плату за послуги і плату за розрахунок. Якщо Ви пропустили будь-який зі своїх платежів, Ви також можете заплатити штрафи за прострочення платежу.

Які варіанти погашення доступні?

Багато кредиторів дозволяють вибирати між щотижневими, двотижневими і щомісячними платежами, тому Ви можете запланувати погашення відповідно до виплати. Деякі кредитори дозволяють Вам робити додаткові виплати без справляння будь-яких штрафних санкцій, а деякі з них дозволяють Вам заплатити весь залишок заздалегідь.

Кредит до зарплати від компанії Євро Гроші може отримати будь-який позичальник, що задовольняє критеріям прийнятності. Просто переходьте по посиланню і відправляйте нам свою заявку, вказавши актуальні особисті дані. Більше ніяких складнощів, очікування і відмов, адже ми орієнтовані на задоволення потреб клієнтів і налаштовані на довгострокову співпрацю.