call-iconКабинет
Мужчина получил мгновенные деньги в кредит

Миттєві гроші в кредит

28.10.2018

66

У пошуках миттєвих грошей? Короткостроковий особистий кредит може допомогти Вам.

Короткострокові особисті позики

Завдяки щоденним досягненням в області науки і техніки ми стикаємося з різними ексклюзивними і високотехнологічними продуктами, які ми просто не можемо обійти стороною, тому ми плануємо їх купити якомога швидше. Багато хто з нас хоче придбати товари з ряду високоякісних продуктів, включаючи ноутбуки, ігрові консолі, інтелектуальні телевізори, камери, смартфони, домашні кінотеатри і так далі. Найчастіше ми відчуваємо сильне бажання зробити покупку, навіть якщо необхідна сума непідйомна, а грошовий потік недостатній. Проте виконання всіх Ваших фінансових вимог є досяжним. Наприклад, покупка бажаного продукту може бути досягнута шляхом простого використання короткострокового кредиту. Як випливає з назви, короткостроковий кредит повинен бути повернений за короткий проміжок часу.

Що таке короткостроковий кредит

Короткостроковий кредит – це незабезпечений кредит, який фізичні та юридичні особи можуть запозичувати у комерційних банків або фінансових установ на термін до 12 місяців. Вони зазвичай використовуються для задоволення короткострокових фінансових потреб позичальника, де процентні ставки часто трохи вище в порівнянні з довгостроковими кредитами. Короткострокові кредити вигідні для позичальників, які не можуть або не хочуть скористатися особистими кредитами з більшою тривалістю.

Як правило, оформлення особистого кредиту від банку займе не менше 3-5 робочих днів, щоб отримати схвалення і виплату. З іншого боку, короткостроковий кредит онлайн від Євро Гроші отримує схвалення миттєво. Майже 100% процесу кредитування відбувається через наш сайт, так що запозичення є швидким і комфортним для Вас. Євро Гроші пропонує кредити терміном від 1 до 30 днів, що дає менше відсоткове навантаження на позичальника, ніж більш тривалі кредити.

Давайте обговоримо деякі особливості короткострокової позики:Купюры на столе

 • Більш короткий термін
 • Підходить для приватних осіб
 • Спрощений процес документування
 • Швидке схвалення і видача
 • Будучи незабезпеченим кредитом – не вимагає застави
 • Малий кредитний рейтинг може бути схвалений
 • Легко застосовувати і кваліфікувати онлайн
 • Не потрібен поручитель

Навіть якщо Ваша мета пов’язана з обслуговуванням автомобіля, ремонтом будинку, несподіваними платежами по рахунках або купівлею продуктів, отримання короткострокового кредиту є життєздатним варіантом.

Критерії прийнятності кредиту

Критерієм прийнятності для короткострокових кредитів є наступне:

 • Вік від 18 років
 • Наявність джерела доходу
 • Доступ до Інтернету та телефону
 • Наявність банківської карти

Які основні переваги експрес кредиту

Більш швидка обробка заявки

Після того, як Ви подасте заявку на короткостроковий кредит, протягом 24 годин Ви дізнаєтеся статус своєї заявки, чи була вона прийнята або відхилена. Після схвалення Вашої кандидатури, гроші надійдуть на карту миттєво.

Швидкий доступ до суми позики

У зв’язку з вищевикладеним, з короткостроковим кредитом процес подачі заявки та отримання коштів відбувається швидше, ніж з довгостроковим. Фінансування негайно стає доступним, тому Ви можете використовувати грошові кошти для оплати надзвичайних витрат.

Менше обмежень

З короткостроковим кредитом перелік документів, які Вам потрібно подати, буде набагато менше в порівнянні з довгостроковим персональним кредитом. Це пов’язано з тим, що Ви не берете велику суму, що дорівнює меншому ризику для кредитора. Іноді кредитори можуть навіть не перевіряти Вашу кредитну історію або кредитну оцінку.

Оформіть кредит в Євро Гроші за лічені хвилини, перейшовши за посиланням.