call-iconКабинет
фото документов

Навіщо робити фото документів під час оформлення онлайн кредиту?

27.12.2017

216

У багатьох клієнтів кредитних онлайн сервісів усе частіше виникає запитання, як правильно робити фото документів і для чого це потрібно. Насправді це не банальна примха кредитору і не бажання навантажити користувача зайвими клопотами. Це вкрай важливий захід безпеки для збереження персональних даних позичальника. При цьому ваші знімки не потраплять до Інтернету та їх не побачить ніхто, крім верифікатора – досвідчена у таких випадків людина. В іншому випадку це буде грубим порушенням конфіденційності, яке погрожує судовим розглядом.

Комунікація з клієнтом і всі інші процеси здійснюється в Інтернеті, тому кредитору необхідно впевнитися, що має справу саме з позичальником, а не зі злочинцем, що заволодів чужою особистою інформацією. Для цього у певних випадках онлайн компанії просять надати фото документів, зокрема ідентифікаційного коду та селфі з громадянським паспортом.

У такі моменти частина клієнтів ніяковіють, оскільки чітких вимог до фотографій немає, а робити селфі щодня вони не звикли. Тому ми з радістю допоможемо вирішити цю незручність.

Як зробити фото з паспортом: прості рекомендації

знімок камерою

Щоб вам не довелося переробляти невдалі знімки і витрачати безцінний час, ознайомтеся з наведеними нижче рекомендаціями.

  1. Паспорт має бути розгорнутий на першій сторінці та знаходитися біля обличчя позичальника, щоб можна було впевнитися, що документ тримає його власник.
  2. Прослідкуйте, щоб серію та номер паспорта, а також усю інформацію на розвороті було добре видно. Не закривайте дані пальцями.
  3. Уникайте відблисків на вклеєному фото, обличчя має бути чітко видно. Краще робити його в добре освітленому приміщенні без спалаху.
  4. Не намагаєтеся змінити дані за допомогою фотошопа чи іншого графічного редактора – верифікатор вкрай уважний та викриє обман.

Простіше за все зробити знімок за допомогою смартфону, який у більшості завжди знаходиться поруч. Але якщо він не працює або телефона немає поблизу, можна скористатися веб-камерою.

Як зробити фото за допомогою веб-камери?

Про вимоги до фото ми вже розповіли, залишилося зрозуміти, яким чином його зробити. Ми розглянемо 3 основні способи отримати знімок за допомогою веб-камери.

  • У Windows 8 або 10. В останніх версіях програмного забезпечення здебільшого є вбудовані додатки, що дають можливість швидко зробити фото на “вебку”. У Windows потрібно тільки скористатися пошуком, надрукувати “Камера” та запустити додаток. Знімок зберігається в папці “Зображення” за замовчуванням.
  • Спеціальні програми. Якщо у вашій операційній системі немає вбудованого додатку, можна завантажити одну зі спеціальних програм для фото. Дві з найбільш розповсюджених – Live WebCam і Але будьте обережні під час викачування, щоб не впіймати вірус, краще використовувати перевірені джерела.
  • Онлайн. Не хочете морочитися із завантаженням і встановленням додатків? Тоді просто зайдіть на сайт Webcam Toy, Picachoo чи будь-який інший, запропонований Гуглом. Для цього вам потрібно дати дозвіл на використання вашої веб-камери. Після цього зробіть фото і завантажте його на комп’ютер. Зазвичай вони зберігаються в папці “Завантаження”.

Як бачите, нічого складного чи страшного в цьому процесі немає. А з нашими рекомендаціями таке завдання виконає навіть недосвідчений користувач.