call-iconКабинет
Мужчина с женщиной оформляют займ до зарплаты

Що таке позика до зарплати

22.10.2018

40

Кредити до зарплати тепер доступні позичальникам 24 години на добу 7 днів на тиждень, але що це за послуга і чи підходить вона Вам?

Позики до зарплати (швидкий кредит, експрес кредит, мікрокредит) пропонують гроші в борг споживачам, які мають надзвичайну потребу в грошових коштах.

Євро Гроші – компанія, яка працює на тій підставі, що клієнт повинен брати тільки те, що йому потрібно. Це філософія, яка відбивається в системі кредитування організації і в тому, що вона пропонує швидкі онлайн кредити, що надають гроші практично моментально. Експрес кредит до зарплати може допомогти Вам в періоди фінансових надзвичайних ситуацій.

Як працює кредит від Євро Гроші

Компанія Євро Гроші пропонує короткострокові кредити до зарплати на термін від 1 до 30 днів. Сума кредиту може варіюватися від 1000 до 10000 гривень і, як правило, гроші надходять на Ваш банківський рахунок дуже швидко.

Форма заявки проста і може бути заповнена в Інтернеті, що спрощує процес подачі заявки на отримання кредиту. Після підтвердження Вашого посвідчення особи і надання банківських реквізитів, процес затвердження надасть свої результати майже відразу. Пропоновані кредити на день виплати заробітної платні короткострокові і структуровані для забезпечення того, щоб вони допомагали Вам впоратися з поточними фінансовими питаннями.

Особливості та переваги кредиту до зарплати

Швидкі гроші на карту. Процес подачі заявки на короткостроковий кредит з Євро Гроші є простим, безпечним і, найголовніше, швидким. Швидкий процес означає, що кредитні гроші, які Ви запитуєте, можуть бути на Вашому акаунті в мінімальні терміни, а точніше – приблизно через 15 хвилин. Ця приваблива перевага може мати значення, коли Ви перебуваєте у відчайдушній фінансовій ситуації.

Віддалене обслуговування клієнтів. Отримання короткострокового кредиту, коли Вам це потрібно дійсно швидко, може стати стресовою ситуацією. Євро Гроші має прекрасний сайт і службу цілодобового обслуговування клієнтів, яка може допомогти Вам, коли у Вас є важливі і термінові питання.

Подати заявку онлайн за кілька хвилин. Подача онлайн-заявки проста і вимагає лише використання веб-сайту Євро Гроші. Онлайн-анкета всього лише задає прості питання щодо Вашої особистості, а відповідь по Вашому запиту можна отримати практично відразу після проходження верифікації, що означає дуже маленький період очікування. Для заповнення заявки Ви можете ввести дані свого паспорта та ІПН в режимі онлайн, що означає відсутність необхідності складного збору пакету документів.

Як подати заявку на отримання експрес кредиту з Євро Гроші

Заповніть свої особисті дані та впишіть запитувану інформацію. Ваша заявка може бути схвалена протягом декількох хвилин, що дасть Вам швидкий доступ до грошових засобів. Форма заявки проста для розуміння, але, якщо Вам потрібно більше пояснень, щоб внести ясність, місцевий представник служби підтримки з радістю відповість на Ваш телефонний дзвінок.

Кваліфікаційні вимоги:

  • Вам повинно бути 18 років або старше.
  • У Вас повинен бути обліковий запис електронної пошти.
  • У Вас повинен бути банківський рахунок.
  • У Вас повинен бути робочий мобільний телефон.

Євро Гроші пропонує позики жителям України, які вимагають екстреної грошової допомоги Це простий процес подачі заявки на отримання кредиту до зарплати 24/7, що полегшує успішне отримання заявниками засобів. Коли Ви перебуваєте в стресовій фінансовій ситуації або просто маєте потребу в грошовій допомозі між зарплатами, кредити на день виплати заробітної платні можуть бути зручною фінансовою подушкою безпеки.

Переходьте за посиланням, щоб отримати швидкі гроші до зарплати від Євро Гроши.