call-iconКабинет
Мужчина читает статью в газете

Схвалення заявки на кредит

21.10.2018

40

Дізнайтеся, як Ви можете збільшити свої шанси на отримання схвалення кредитної заявки онлайн.

Секрети схвалення кредиту

Незважаючи на те, що невідомо, чи буде кредитор схвалювати Вашу заяву чи ні, невелика обережність з Вашого боку може виразно збільшити ймовірність успішного кредитування. Прочитайте наступне, перш ніж відправляти заявку:

Перевірте критерії прийнятності

Ви можете перевірити мінімальні критерії прийнятності для будь-якого кредиту, переглянувши сторінку огляду на пошуковому пристрої. Вам, як правило, необхідно бути старше 18 років і отримувати дохід, але деякі кредитори можуть зажадати, щоб Ви мали хороший кредитний рейтинг або офіційне працевлаштування.

Перевірте свій кредитний звіт

Чи знаєте Ви, що помилки в Вашому кредитному звіті можуть погано відбитися на Вашій кредитоспроможності? Подивіться свій кредитний звіт, перш ніж подавати заявку на отримання будь-якого типу кредиту, замовивши безкоштовну копію онлайн. Якщо Ви виявите проблеми, врахуйте це, перш ніж подавати заявку на отримання кредиту.

Обмежте частоту подачі заявки

Коли Ви подаєте заявку на кредит занадто часто, потенційні кредитори можуть розглядати це в негативному світлі. Порівнюйте свої варіанти задовго до того, як Ви подасте заявку і зведіть частоту подачі заявок до мінімуму.

Як погасити кредит

Ви повинні подумати про те, як Ви збираєтеся робити виплати навіть до того, як будете подавати заявку на кредит в Євро Гроші. Коли Ви не робите своєчасне погашення, Ваш кредитний рейтинг може постраждати, і Вам також доведеться мати справу з простроченими платежами. Крім того, чим на більш тривалий термін Ви берете кредит, тим більше Вам доведеться платити у вигляді відсотків.

Простим способом визначення того, як будуть виглядати Ваші виплати, є використання калькулятора погашення кредиту. Почніть з визначення, чи хочете Ви робити щотижневі, двотижневі або щомісячні платежі, а потім розрахуйте такі дані, як сума кредиту, термін кредиту і відсоткова ставка.

Розгляньте різні умови кредитування

Якщо умови кредиту варіюються від 1 дня до декількох років, Ви можете вибрати один відповідно до Ваших фінансових потреб і ситуації.

Використовуйте онлайн кредитування

Онлайн-присутність більшості кредиторів допомагає спростити весь процес. Ви можете почати з онлайн-заявки на кредит, а також отримати грошовий переказ на свою банківську карту.

Кредит без відмови

Особи, які не можуть отримати звичайні кредити через погану кредитоспроможність, мають можливість підібрати кредиторів, які не вимагають перевірки кредитоспроможності. Або можна знайти тих, хто це робить, але буде розглядати всіх позичальників, незалежно від їх історії.

Процентні ставки

Деякі типи кредитів, такі як кредити для людей з поганою кредитною історією, схильні залучати більш високі процентні ставки, тому двічі подумайте, перш ніж подати заявку на такий кредит. Незабезпечені кредити традиційно стягують вищі процентні ставки, в порівнянні з їх забезпеченими аналогами.

Отримання будь-якого виду кредиту може супроводжуватися пастками, тому найкраще уникати наступного:

  • Не отримуйте кредит, який Ви не можете погасити. Переконайтеся, що у Вас є план, коли справа доходить до погашення.
  • Уникайте оформляти кредит для поганого кредитного рейтингу, якщо у Вас є доступ до інших варіантів позик. Високі тарифи і негнучкість є двома причинами, за якими позичальники повинні бути обережні з такими позиками.

Якщо хочете отримати безпечний і надійний кредит, переходьте за посиланням. Євро Гроші пропонують кращі умови отримання швидкого кредиту онлайн.