call-iconКабинет
Женщина с планшетом

Як отримати персональний банківський кредит без застави

27.08.2018

57

Персональні позики надаються позичальнику з різних причин, кредитор не запитує мету кредиту, і, таким чином, позичальник має право використовувати його так, як він хоче, або відповідно до його/її вимог. Ці кредити відрізняються від позик, таких як кредит на освіту або іпотечний кредит, які приймаються для певної мети, і позичальник повинен показати докази того, що кредит буде використовуватися тільки для зазначеної мети. Персональні позики можуть використовуватися для фінансування поїздки за кордон, вищої освіти, шлюбних витрат і так далі.

Персональні кредити і забезпечення

Ці кредити, як правило, доступні без будь-якого забезпечення, тому не потрібно використовувати золото, депозити або будь-який інший цінний папір або активи в якості депозиту. Це означає, що кредитор приймає на себе більш високий ризик. Через це процентна ставка особистого кредиту є високою в порівнянні з іншими кредитами. Кредитори стягують відсотки за надання позичальнику коштів протягом певного періоду часу, а також за ризик, який вони приймають (за замовчуванням), коли вони надають кошти, як в разі незабезпечених кредитів.

Отримання особистого кредиту без забезпечення

Як ми сказали вище, ці кредити доступні без забезпечення, так що кредитору необхідно (від заявника) санкціонувати ці кредити. Кредитор хотів би бути впевненим у своєчасному поверненні коштів, а також хотів би забезпечити такі умови, щоб позичальникові можна було довіряти.

Наступні аспекти допомагають позичальникові в отриманні кредиту, затвердженого в відсутність будь-якої застави:

Фінансова стабільність

Оскільки заставне забезпечення кредитору не надається, кредитор хотів би бути впевненим в тому, що він буде впевнений у фінансовій стабільності особи, що шукає кредит. Вони хочуть бути впевнені, що не тільки позичальник буде платити внески вчасно. Але також він/вона буде працювати стабільно протягом деякого часу, і матиме безперервне джерело доходу. Тут допоможе справі, якщо позичальник є людиною, що працює в тому ж місці протягом значного часу, або якщо заявник має самостійний бізнес, який діє протягом декількох років. Фінансова стабільність важлива для отримання схвалення кредиту.

Хороший кредитний рейтинг

Ще один аспект, який вселяє довіру в кредитора, є кредитоспроможним заявником. Гарна кредитна оцінка є показником того, що заявнику може бути довірена запитувана грошова сума, тому як раніше він/вона вчасно виплачував усі внески, був відповідальним позичальником. Тому надалі, ймовірно, залишиться таким в майбутньому. Кредитні звіти також показують, чи має заявник високий рівень кредитного здоров’я чи ні. У багатьох фірмах кредитний рейтинг є вирішальним фактором при подачі заявки на отримання швидких кредитів. Отримання персонального кредиту без перевірки кредитної історії і кредитного рейтингу не тільки складне, але й варто врахувати, що представники фінансового сектора можуть бути готові зробити це тільки набагато дорожче.

Документація і критерії прийнятності

Ніяка позика не може бути санкціонована, якщо заявник не задовольняє критеріям відбору або не має необхідної документації. Хоча документація в разі особистих позик досить проста, але при відсутності будь-якої застави вони набувають більшого значення. Таким чином, потрібні документи, що підтверджують право на отримання доходу, підтвердження безперервності доходів. Заявник повинен відповідати віку, доходам та іншим критеріям, встановленим кредитором, щоб скористатися кредитом.