call-iconКабинет
Карта банка

Яка банківська картка придатна для онлайн кредиту?

27.12.2017

188

У недосвідчених інтернет-користувачів, які тільки планують звернутися по онлайн кредит, виникають питання щодо банківської картки. Це й не дивно, оскільки ряд обмежень з використання карток існує, але інформацію про них знайти майже неможливо.

У всіх кредитних сервісах, як і в ЄвроГроші, зазначено, що використовувати можна картку будь-якого українського банку (кредитну чи дебетову). Загалом, це так, проте з певними нюансами, тож розглянемо основні вимоги детальніше.

  1. Не використовувати чужу картку. Навіть якщо це кредитка вашого чоловіка (дружини), ймовірність того, що здійснити верифікацію не вийде, дуже висока.
  2. Не використовувати картки електронних платіжних систем. Незважаючи на те, що віртуальні гаманці стають дедалі популярнішими, вони й досі не регулюються чинним законодавством. Тому в даному випадку скористатися ними неможна.
  3. Не використовувати картки з іноземною валютою. Оскільки українські онлайн компанії надають суму в гривнях, використати, наприклад, доларовий рахунок не вийде.

Що таке верифікація та як відключити встановлені за карткою ліміти?

Позичальники, які вже мали справу з онлайн кредитами, знають про необхідність проходження верифікації, але що це таке насправді? Простою мовою, це важливий захід безпеки, направлений на визначення власника картки та проведення захищених фінансових операцій.

Для здійснення перевірки на рахунку блокується випадкова сума до 1-2 гривень (наприклад, 0,87), після чого клієнт мусить зазначити точну суму до копійки у спеціально відведеному полі. Перевірити її може тільки власник рахунку через смс або інтернет-банкінг. Важливо зазначити, що за карткою можуть бути встановлені банком ліміти на суми або операції в Інтернеті. Це може завадити верифікації, проте їх можна легко позбутися, зателефонувавши до служби підтримки вашого банку.

Виходячи з вищезазначеного, для уникнення труднощів дотримуйтеся 2 простих правил:

  • Переконайтеся, що всі ліміти, які перешкоджають оформленню інтернет-позики, скасовані.
  • Переконайтеся, що на рахунку є принаймні 2 гривні.

Не варто боятися верифікації або введення CVV-коду під час перевірки. Скоріш слід остерігатися відсутності в кредитній онлайн установі даного етапу – це абсолютно неприпустимо.

Ставтеся відповідально до будь-яких фінансових операцій та дотримуйтеся правил безпеки, щоб не стати жертвою шахраїв або не потрапити до боргової ями.